Activiteit

22 juni workshop ‘Borduren op Vilt’ in het Toon Hermans Huis

vrijdag 22 juni 2018 , 13:30 - 16:00 uur
Toon Hermans Huis
Meld je aan

In deze workshop, bedoeld voor mensen die te maken hebben met kanker, gaan we broches van vilt maken. Workshopgeefster Joke van Zinderen neemt vilt mee dat ze zelf geverfd heeft volgens de shibori techniek (afbindtechniek uit Japan) Op het vilt zal geborduurd worden en het geheel zal afgewerkt worden tot een broche. Borduren op vilt is vrij borduren, je laat je leiden door de kleuren en lijnen op het vilt. De deelnemers kunnen ervaren hoe ontspannen deze techniek is. Ervaring is niet nodig, het is wel prettig als men weet hoe met naald en  draad om te gaan.

Joke van Zinderen is ruim 20 jaar actief als viltkunstenaar. Ze neemt deel aan de Kunst Kijk route in Amersfoort en tentoonstellingen in het buitenland. Naast het vilten verft Joke de wol en vilt zelf.

Locatie


Toon Hermans Huis , Regentesselaan 39, 3818HH Amersfoort.
Wij zijn te vinden tegenover station Amersfoort Centraal.
Het Toon Hermans Huis Amersfoort (THHA) is er voor iedereen die met kanker te maken heeft. Sinds de oprichting in 2004 zijn we uitgegroeid tot een veelzijdige voorziening waar niet de ziekte maar de mens centraal staat.
Wij zijn te vinden op: www.facebook.com/toonhermanshuisamersfoort
Kosten toelichting
€ 7,50
Illustration