Activiteit
Odensehuis Amersfoort is open op maandag en woensdag

Voor mensen met een haperend brein of (beginnende) dementie, die nog niet toe zijn aan een dagbesteding, maar wel gelijkgestemden willen ontmoeten. Wij zijn er ook voor de naasten / mantelzorgers. Kom kennis maken, sfeer proeven, de koffie staat klaar!
Activiteiten: wandelen op het landgoed, tuinieren bij het Buitenhuis, we organiseren lezingen, workshops en een Onvergetelijke Lunch, maar de krant, een tijdschrift of een boek lezen kan ook. Speel een spel met gelijkgestemden: darten, jeu de boules, bordspellen. Samen koken, samen eten. Of heb een goed gesprek en leg nieuwe contacten. Voor mantelzorgers is er twee keer per jaar een mantelzorgcursus "Omgaan met de dementie van je naaste" met praktische handvaten, informatie en advies.
Kosten
Gratis
Kosten toelichting
De eerste twee keren is het gratis of met een vrijwillige bijdrage. Kom je iedere week, dan vragen wij een eigen bijdrage van € 5 per dagdeel en € 7,50 als je ook blijft lunchen (warme lunch).
Doelgroep
Alle volwassenen
Omschrijving doelgroep
Thuis wonende mensen met een haperend brein of (beginnende) dementie én hun naasten.