Activiteit

Danspaleis Amersfoort Zuid, dansen voor senioren, eindelijk mogen we weer!

vrijdag 27 mei 2022 , 14:30 - 16:30 uur
Huis Miereveld
Illustration
Meld je aan

Het Danspaleis komt weer naar Amersfoort Zuid, dansen op muziek van toen voor 60+ tot en met 100 jarigen.

Een middag vol plezier, beweging en (muziek)herinneringen. Heeft u het al eens meegemaakt, dan weet u hoe u hier kunt genieten... nooit meegemaakt?  Ik raad, als u van dansen houdt, het u van harte aan. Iedereen is welkom. Locatie is rolstoel toegankelijk.

U betaalt €10 entree (of €7,50 als introducee), daarvoor kunt u, behalve van de muziek en het dansen, genieten van hapjes en drankjes gedurende de hele middag. (incl advocaat indien gewenst!)

Alleen komen is geen enkel probleem, de sfeer is hartelijk en toegankelijk. Bovendien zullen de vrijwilligers van het Danspaleis u graag uitnodigen om te komen dansen, als u dat leuk vindt.

Kosten toelichting
€10, pp of €7,50 voor introducees. (incl hapjes/drankjes)
Doelgroep
Speciaal voor senioren
Meld je aan
Maximum aantal deelnemers: 50

Aantal aangemelde deelnemers: 3

Deze mensen komen:
- Froukje de Vries-Frieswijk
- Peter De Vries
- Annie Hop